Twój wózek
Dostępne kolory 1

[ Black Friday 2020 ] LEGO Wielkanocna owieczka

SKU: AAD3131

44,91 zł 48,66 zł

STATUS: W magazynie

[ Black Friday 2020 ] LEGO Wielkanocna owieczka
[ Black Friday 2020 ] LEGO Wielkanocna owieczka
[ Black Friday 2020 ] LEGO Wielkanocna owieczka

Dostępne kolory

Przegląd produktów[ Black Friday 2020 ] LEGO Wielkanocna owieczka
Wielkanocna owieczka Tanie

Lego Sprzedam Tani - Wielkanocna owieczka Tanie -

Szukasz wyjątkowego prezentu na Niedzielę Wielkanocną w 2020 r.? W takim razie konieczne zobacz ten słodki zestaw LEGO® BrickHeadz™ z wielkanocną owieczką (40380). Przeurocza owieczka maluje dwa wielkanocne jajka farbą z kubełka, a z drugiej strony podstawki rośnie kolorowy tulipan. Nic dziwnego, że ma na swoim runie plamy z farby! Wielkanocna owieczka na solidnej podstawce świetnie nadaje się na prezent na każdą okazję dla dziecka, chłopaka, dziewczyny, żony lub męża i na długo pozostanie z obdarowaną osobą.
  • Ten kolekcjonerski model LEGO® BrickHeadz™ z uroczą owieczką malującą pisanki może być świetnym wielkanocnym prezentem, który będzie cieszyć oczy przez cały rok.
  • Zestaw z zabawką do zbudowania nadaje się dla każdej osoby w wieku od 10 lat. Podaruj go, by w zabawny sposób życzyć wesołych świąt!
  • Owieczka z serii BrickHeadz™ składa się ze 192 elementów i ma ok. 8 cm wysokości, więc nadaje się świetnie na prezent dla dziecka, chłopaka, dziewczyny, żony, męża i każdej osoby, którą zechcesz rozweselić w Wielkanoc.